adon

Malmös bästa bögbar!

giphy (15)

PRIVAT KLUBB FÖR MÄN

SLM Malmö är en ideell förening för män som gillar manliga fetischer och BDSM-kultur. Vi arrangerar temakvällar med olika inriktningar för våra medlemmar. Bland våra temakvällar finns läder, gummi, sport och uniform. Minimikravet är normalt jeans och svart eller vit T-tröja. Klicka här för mer information om klubben och våra klädkoder. Vår klubblokal ligger på Tågmästaregatan 2 vid Slussplan i Malmö. Närmaste busshållplats är Slussen dit du kommer med buss 3.

Klubben kan inte hantera kortbetalningar, bara kontanter och Swish. Entrén kostar alltid 60 kronor, utom på tisdagar då det är gratis att komma in på klubben. Medlemskap är alltid ett absolut krav. Årsmedlemskap kostar 400 kronor och månadsmedlemskap 120 kronor. Entréavgift för första kvällen ingår. Om du redan har ett gällande månadsmedlemskap kan du köpa årsmedlemskap för 280 kronor.

Vill du kontakta oss kan du maila till info@slmmalmo.se eller ringa 070 292 00 19 när klubben är öppen.

Hemsida med öppettider och alla annan information hittar du HÄR!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s